Aplikace

Součástí Interaktivní polabské geostezky je didakticky zaměřená mobilní aplikace, v rámci které můžete u vybraných stanovišť plnit různé úlohy zaměřené na rozvoj znalostí v oblasti geologie a mineralogie. Úlohy jsou navrženy tak, abyste se zábavnou a aktivní formou dozvěděli o daných horninách doplňující informace či získali nový pohled na vzorek, který fyzická forma geostezky neumožňuje. Aplikace obsahuje různé typy kvízových a interaktivních úloh či využití rozšířené reality s 3D grafikou.

Technické požadavky

Mobilní zařízení (telefon či tablet) s Android OS (min. verze 4.2), zadní kamera, GPS pro určení polohy. Samotná aplikace nevyžaduje připojení k internetu, to budete potřebovat pouze pro její stažení a pro případný přechod z aplikace web geostezky s online kartami vzorků.

Pokyny

Stáhněte si aplikaci do Vašeho mobilního zařízení a nainstalujte (v telefonu musíte mít povolenou možnost instalace aplikací z neověřených zdrojů). Povolte v zařízení sledování polohy pomocí GPS. Dále postupujte podle pokynů uvedených v aplikaci.

Po splnění úvodních úloh získáte přístup k jednotlivým úlohám navázaným ke konkrétním stanovištím. Tyto úlohy otevřete pomocí načtení QR kódu na kartě u daného vzorku.
Karty s úkoly jsou označeny symbolem aplikace.

### APLIKACE KE STAŽENÍ ###


appappappapp

V případě potřeby či chybějících QR kódů na fyzických stanovištích si stáhněte PDF s QR kódy.

V případě technických problémů s aplikací kontaktujte tomas.jerabek@pedf.cuni.cz.